Gri Karton


180 gr / m2 - 500 gr / m2 arası standart ve standart dışı ölçülerde müşterilerimizin isteğine göre ölçeklendirilerek üretim yapmaktayız.

İstediğiniz Kilo, Metre ve Tonajlarda Gri Karton Üretimi Yapmaktayız.

Mukavva


Oluklu Mukavva iki düz kâğıt kökenli plaka arasına yivle dalga verilmiş kâğıt kökenli malzeme konulması ile oluşturulan malzemedir. Genellikle kutu üretiminde kullanılmaktadır.

Oluklu Mukavva , genellikle 0.25 mm kalınlığın üzerindeki kâğıt levhalardan oluşmaktadır. Oluklu mukavva bazen karton olarak anılsa da karton farklı bir malzemedir.

Ebatlarımız 70 x 100 standartında olup, özel ebatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstediğiniz Kilo, Metre ve Tonajlarda Mukavva Üretimi Yapmaktayız.

Ondüle Karton


Ondüle Kartonları imalatı iki adet mukavva birleştirilerek elde edilen katmanlı bir yapıdadır. Bu kartonlardan bir tanesi düz iken üzerine gelecek karton kıvrımlı bir haldedir. Bu tipteki karton genellik ile C şeklindeki kıvrımlar verilerek oluşturulmaktadır. Bu şekilde üretilmesinin amacı ise, mukavemetin yani darbe sönümle veya kutu halinde ise sağlam olması kullanılacağı alan için yeterli gücü göstermesi sağlanmıştır.

İstediğiniz Kilo, Metre ve Tonajlarda Ondüle Karton Üretimi Yapmaktayız.

Hurda Kağıt


Geri dönüşüm süreçlerinde işletmelerin atık kalmış ürünlerini yeniden değerlendirmek, dönüşümünü sağlamak ve işletmenin bu dönüşüm sürecinde maksimum faydayı sağlayabileceği çalışma koşullarını hayata geçirmeyi temel hedefi olarak görür.

Fluting Kağıt


İstediğiniz Kilo, Metre ve Tonajlarda Fluting Kağıt Üretimi Yapmaktayız.

Fluting (75-175 gr/m2) ve Testliner (80-175 gr/m2) üretimi ile oluklu mukavva sektörüne hizmet vermektedir. 

Pat Pat Balonlu Naylon


40 - 65 - 90 - 135 - 165 gram ve 50 - 100 - 120 - 150 metre ölçülerinde çeşitleri olup rulo olarak satışı yapılmaktadır. Ayrıca Kilogram olarakda üretim yapılmaktadır. Balonlu ambalaj naylonu iki adet polietilen veya polipropilen film tabakasının arasına balonlu bir ara kat oluşturarak imal edilen havalı ambalaj malzemesidir. Balonlu naylon sarıldığı ürünlerin etrafında hava yastığı vazifesi görerek ürünlerinizin hava şartlarından ve darbelerden korunmasını sağlar.

Naylon Branda


Çiftlikler, bahçe çalışmaları, havuz örtüleri, dışarı depo alanları, kamp alanları, inşaat alanları, kamyonlar, tırlar, makine üstü örtüleri, inşaat için iskele örtüleri, garajlar, tekneler ve daha bir çok kullanım alanları.

Kutu Koli


40 60 40 Ebadında Kutu Koli Satışımız Mevcuttur.